Gazetka Auchan

Auchan
Oceń nas
Gazetka Auchan
Auchan

 

Happy week!

 

Dzisiaj pragnę zwrócić Waszą uwagę na tydzień hiperokazji w marketach Auchan. Jeśli posiadacie Kartę Prawdziwych Zysków warto sprawdzić gazetkę promocyjną obowiązującą już od jutra 4.02 do 10.02 w sieci Auchan. Aby otrzymać Kartę Prawdziwych Zysków należy udać się do najbliższego marketu Auchan i odebrać przy kasie taką kartę lub w Punkcie Obsługi Klienta. Następnie w ciągu 30 dni należy zarejestrować ją na stronie internetowej marketu i cieszyć się z zysku jej posiadania. Okazując ja przy każdym zakupie będziecie cieszyć się z otrzymanych benefitów. Posiadanie tej Karty jest naprawdę korzystne.

 

Możecie już teraz na stronie internetowej Tropiciela Okazji bądź wygodnie na telefonie w naszej aplikacji sprawdzić obowiązujące promocje w Auchan w czasie happy week. Już na pierwszej stronie widać -20% na pasty do zębów, na wszystkie cukierki i praliny czy na oliwy.

 

Ponadto będąc posiadaczem KPZ otrzymujecie e-bony, a co jest niezmiernie ważne prawo do bezterminowego zwrotu towaru.

 

Zarejestrujcie swoją kartę w ciągu 30 dni od daty jej otrzymania. Możecie zrobić to na stronie inetrnetowej Auchan. Rejestracja jest banalnie prosta. Zajmie Wam to mniej niż minutę, a już następnego dnia po rejestracji zyskacie dostęp do środków gromadzonych na karcie.

Powodzenia i do dzieła. Z Kartą Prawdziwych Zysków Auchan oszczędzacie i otrzymujecie świetne promocje!

 


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.